kancelaria_formW tej części naszej strony przeczytasz o formalnościach związanych z przystępowaniem do niektórych sakramentów /chrzest, namaszczenie chorych, małżeństwo/ i organizacją katolickiego pogrzebu. Warto przeczytać informacje zamieszczone w podstronach nim przybędziemy do kancelarii parafialnej...

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii św. Jana Chrzciciela w Raciborzu - Ostrog umieszczone zostały za zgodą osób, których dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

• 16.10.2021
    Ogłoszenia parafialne - 17.10.2021
  • 10.10.2021
    Ogłoszenia parafialne - 10.10.2021 r.
  • 26.09.2021
    Ogłoszenia parafialne - 26.09.2021 r.