Porządek nabożeństw

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.08.2022

07:30 Za ++ Janinę i Kazimierza Majewicz, rodziców i rodzeństwo (ul. Królewska).

09:00 Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Ostrógskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże w rodzinie Pawła i Katarzyny Knop w 10. rocznicę ślubu oraz o błogosławieństwo dla dzieci Michała i Aleksandry (ul. Segeta).

10:30 Do Boskiej Opatrzności o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kamila Kodura z okazji 17. rocznicy urodzin oraz jego rodziców (ul. Brzozowa).

12:00 Za + Urszulę Balewicz (od sąsiadów z ul. Królewskiej 5).

14:00 Chrzty: Wiktoria Wdowiak, Lilianna Chmiela, Dagmara Kribus.

16:30 Nieszpory

17:00 Za ++ Wojciecha Gaweł, dziadków i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze czyśćcowe (ulica Lotnicza).

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Dominika, Prezbitera - 08.08.2022

06:45 1) Za + rodziców: Eufemię i Antoniego Pytlik w 3. rocz. śmierci mamy Eufemii oraz za + brata Tadeusza i bratową Cecylię (ul. Książęca).

2) O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach: Moszko i Jeremicz (ul. Kapuścika).

18:00 Msza św. zbiorowa za żyjących.

WTOREK – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy - 09.08.2022

06:45 1) Do Opatrzności Bożej przez Niepokalane Serce NMP o łaskę żywej wiary, światło Ducha Świętego oraz wypełniania woli Bożej przez Papieża, Kardynałów, Biskupów, Kapłanów i przez Zgromadzenia Zakonne i Misyjne.

2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Edytę Witeczek, męża Waldemara, rodziców Klarę i Wilhelma Warzecha i ++ z pokrewieństwa Warzecha i Główka.

18:00 1) Za + Doroty Woźny od rodziny Towarowiczów z Woli Libertowskiej.

ŚRODA – Święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika - 10.08.2022

06:45 1) Za ++ rodziców: Jana i Helenę Gnot i ++ teściów: Michała i Marię Malkiewicz oraz ich ++ rodzeństwo i ++ rodziców (ul. Królewska).

2) Za + Urszulę Krakowczyk od sąsiadów (ul. Rodziewiczówny, Elżbiety, Cecylii, Lotniczej 25)

18:00 1) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Ostrógskiej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę M.B. dla córki Moniki z okazji 40. urodzin oraz całej rodziny (ul. Książęca).

2) Za + Agnieszkę Kastelik od wujka Antka.

CZWARTEK – Wspomnienie św. Klary, Dziewicy - 11.08.2022

06:45 1) Do Opatrzności Bożej w int. Błog. Władysława Bukowińskiego o rychłą Jego kanonizację (ul. Bosacka).

2) Za + Romana Wierzbickiego od Zarządu Stowarzyszenia Ocalenie.

18:00 Za + Janusza Oliwa. Int. ofiarowana od Grzegorza i Agaty Oliwa z rodziną.

PIĄTEK - 12.08.2022

06:45 1) Do Bożej Opatrzności z podz. Za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i błog. Boże dla Anieli z okazji urodzin (ul. Morcinka).

2) Za + Wioletę Pietrykowską-Mrozik w rocznicę urodzin oraz za + Jana Pietrykowskiego z racji 30. dnia po śmierci (ul. Różyckiego).

18:00 1) Za + męża i ojca Andrzeja Zadurskiego o radość życia wiecznego oraz za + ojca Henryka Dudkowskiego, siostrę Krystynę, szwagra Gerharda Krętosz i dusze w czyśćcu cierpiące (ul. Przejazdowa).

2) Za + Zygmunta Piechota od Elfriede i Gintra Samson.

SOBOTA - 13.08.2022

06:45 1) Za + męża Stanisława Węgrzyn, ++ rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące (ul. Rudzka).

2) Za + Beatę Herud od kuzyna ks. Mariusza Korczyńskiego.

12:00 Nabożeństwo Fatimskie.

13:00 Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błog. Boże dla Beaty i Olgierda Szendzielorz z okazji 25 rocz. ślubu (ul. Lotnicza).

18:00 Za + Andrzeja Piątkowskiego od cioci z Bielska-Białej.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.08.2022

07:30 Za + Jadwigę Dyba o radość życia wiecznego. Int. of. od mieszkańców z ul. Goduli.

09:00 Do Opatrzności Bożej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błog. dla Iwony z okazji 50 rocz. urodzin (ul. Królewska).

10:30 Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, i błog. Boże w int. Lidii z okazji 60 urodzin (ul. Morcinka).

12:00 Za + syna Grzegorza Grończak z prośbą o dar życia wiecznego w 11. rocz. śmierci (ul. Lotnicza).

14:00 Roczek: Marta Laura Znamirowska (ul. Raciborska)

16:30 Nieszpory

17:00 Za ++ rodziców: Michalinę i Józefa Dziubras oraz ++ z rodziny Dziubras i Solawa (ul. Przejazdowa).