Porządek nabożeństw

NIEDZIELA - 17.10.2021 – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
07:30 1) Za ++ Annę i Antoniego Czogallów, syna i synową, Helmuta Joszko i dusze w czyśćcu (ul. Agnieszki).
2) W 40. rocznicę małżeństwa Marii i Edwarda Rusów z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (ul. Przejazdowa).
09:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej z Ostroga w 33. rocznicę ślubu Beaty i Dariusza, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże (ul. Przejazdowa).
10:30 1) Za Parafian
2) Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łukasza z okazji 30. urodzin (ul. Orzeszkowej).
12:00 Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalsze w całej rodzinie Zofii i Jerzego (ul. Lotnicza).
16:30 Nabożeństwo Różańcowe.
17:00 Za ++ rodziców, dziadków i teściów Jadwigę i Kazimierza Ziółków (ul. Cygarowa).

PONIEDZIAŁEK - 18.10.2021 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY
06:45 1) W intencji fundatorów, dobrodziejów, ++ proboszczów i duszpasterzy.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + sąsiada Zygmunta Piechotę (od sąsiadów z bloku).
3) Do Przenajświętszej Trójcy przez Najdroższą Krew Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o zniweczenie planów Szatana.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe.
18:00 1) Za ++ Gerarda Białasa we wspomnienie urodzin, jego rodziców Annę i Hilibalda Białasów, ojca Franciszka Nowaka.
2) W intencji Ruchu Szensztackiego z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków wraz z rodzinami a dla ++ o łaskę Nieba przez wstawiennictwo Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

WTOREK - 19.10.2021
06:45 1) Za ++ Kazimierza Kraińskiego, rodziców, braci, bratową (ul. Lotnicza).
2) Za ++ męża Wolfganga Piechaczka, rodziców Annę i Antoniego Czogallów, szwagrów Helmuta i Norberta, brata Ericha, bratowe Elżbietę i Reginę, Otylię Kleinert i dusze w czyśćcu (ul. Agnieszki).
17:30 Nabożeństwo Różańcowe.
18:00 1) Za + Krystynę Głowacką w 1. rocznicę śmierci [od rodzin Rzeszowskich i Czerwonków (ul. Lotnicza)].
2) Za + męża Krzysztofa Strzelińskiego w jego 68. rocznicę urodzin (ul. Orzeszkowej).

ŚRODA - 20.10.2021 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA
06:45 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Krystynę Głowachę w 1. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny (ul. Lotnicza).
2) Do Przenajświętszej Trójcy przez Najdroższą Krew Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny o zniweczenie planów Szatana.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe.
18:00 1) Za + mamę Małgorzatę (ul. Królewska).
2) Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże w rodzinie Barbary i Krystiana Stredullów w 25. rocznicę ślubu (ul. Orzeszkowej).

CZWARTEK - 21.10.2021
06:45 1) Za + Marię Wardengę (od rodziny Buczek, sąsiadek Renaty i Małgorzaty.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe.
18:00 1) Za Ojczyznę (ul. Książęca).
2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla wnuków i wnuczki w rodzinach Jonków i Marcolów (ul. Wyglendy).

PIĄTEK - 22.10.2021 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA
06:45 1) Do Bożej Opatrzności w intencji rodziny Porombków z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże (ul. Maćkowskiego).
17:30 Nabożeństwo Różańcowe.
18:00 1) W intencji członków Róży Różańcowej św. Jana Pawła II oraz ich rodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo a także za + członkinię Teresę Bembenek.
2) Za ++ męża Mieczysława Szumilaka, rodziców: Franciszkę i Stanisława Knapów, Walerię i Alojzego Szumilaków (ul. Rudzka).

SOBOTA - 23.10.2021
06:45 Za + Grzegorza Frankowa w 1. rocznicę śmierci.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe.
18:00 1) Za ++ męża i tatę Marka, mamę Helenę w kolejną rocznicę śmierci, tatę Henryka, teścia Józefa, szwagra Krzysztofa, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu (ul. Książęca).
2) Za + Ryszarda Wójcika [od brata Mariana z rodziną z Rzeszowa (ul. Cygarowa)].

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.10.2021
07:30 Za ++ Andrzeja Chilmona w 11. rocznicę śmierci i jego rodziców (ul. Bosacka).
09:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w rodzinie Tomasza i Agaty (ul. Królewska).
10:30 Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dawida z okazji urodzin (ul. Przejazdowa).
12:00 Za + męża i ojca Adama Pranicę w kolejną rocznicę śmierci (ul. Maćkowskiego).
14:00 Chrzest: Marta Znamirowska
16:30 Nabożeństwo Różańcowe.
17:00 Do Miłosierdzia Bożego za + ojca i dziadka Andrzeja Nowaka (ul. Książęca).

• 16.10.2021
    Ogłoszenia parafialne - 17.10.2021
  • 10.10.2021
    Ogłoszenia parafialne - 10.10.2021 r.
  • 26.09.2021
    Ogłoszenia parafialne - 26.09.2021 r.