Porządek nabożeństw

PONIEDZIAŁEK 20.09. - wsp. św. Męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera, Pawła
Chong Hasang i Towarzyszy
6:45 1) Do Mił. Bożego za + męża Stanisława, ++ teściów: Sabinę i Jana Junka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące (ul.  Lotnicza 22/1).
       2) Za + Marię Sekuła o życie wieczne w chwale nieba. (Int. of. od rodziny Adamowicz) - (ul. Książęca).
17:30 Nabożeństwo do Ducha Świętego.
18:00   1) .Za ++ dziadków: Lepiarczyk, Doleżoł, Mandrela, Badura i dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Józefa Dominik, żonę Eugenię i dusze w czyśćcu cierpiące (ul. Orzeszkowej).
3) Za + męża Bolesława Mokry w 3 rocz śm. o dar życia wiecznego (ul. Kapuścika).
WTOREK 21.09. - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
6:45 1) Do Trójcy Przenąjśw. przez wst. Bożej Rodzicielki Maryi z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę w rodzinie Krystyny i Ryszarda oraz w rodzinie córki Joanny i syna Macieja (Przejazdowa).
     2) Za + Barbarę Witek w 23 rocz. śm., prosząc dla niej o radość życia wiecznego (ul. Lot.).
     3)Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Krystyny Horny. (Int. of. od rodzin: Migas i Szuba).
16:30 Za + Dorotę Woźny. (Int. of. od bratanicy Jolanty z rodziną z Dąbrowy Górniczej).
18:00 1) Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę M.B. w int. córki Sybilli z okazji urodzin
(ul. Rzemieślnicza).
        2) Za ++ Otylię i Franciszka Grończak , ++ szwagrów i szwagierki o dar życia wiecznego (ul. Lotnicza).
ŚRODA 22.09.
6:45 1) Do M.B. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i błog. Boże w rodzinie Góralczyk i Ostrowski   (ul. Korfantego).
        2)Za + Za + Elżbietę Lisowską w 18 rocz. śm. (Przemyśl).
3) Za + Dorotę Woźny . (Int. of. od brata Andrzeja z Woli Libertowskiej).
18:00 1) Za + siostrę Marię, + tatę Alojzego , ++ dziadków z obu stron, ++ dziadków z rodziny
Kubacki i Szymański, ++ wujków: Jana i Tadeusza o dar życia wiecznego (ul.Siwonia).
  2) Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Krystyny (ul. Rogera).
CZWARTEK 23.09. - wsp. św. Pio z Pietrelciny. prezbitera.
6:45 1)O światło Ducha Świętego, zdrowie, Boże błog. dla wnuka Tymona z okazji ur. (ul. Lot.).
        2) Za + Gerarda Cieślę (ul. Przejazdowa).
18:00 1) W int. członków Róży Różańców, św. Ojca Pio oraz ich rodzin o potrzebne łaski i Boże błog.
           2) Do Bożej Opatrz, z prośbą o formalne zawiązanie Grupy Modlitwy o. Pio w parafii na Ostrogu , dziękując za    prowadzenie osób i rodzin modlących się co miesiąc w tej intencji oraz prosząc o dalsze ich prowadzenie (ul. Lotnicza).
PIĄTEK 24.09.
6:45 1) Do Mił. Bożego za + teścia Jana Wilman, ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
(ul. Lotnicza).
       2) Do Opatrz. Bożej w podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog Boże w int. Stanisława i Teresy Byczyk z   okazji urodzin oraz o błog. Boże dla całej rodziny (Siwonia).
      3) Za + Dorotę Woźny. (Int. of. od bratanka Dariusza z rodziną z Woli Libertowskiej).
17:30 Nabożeństwo do CPJ
18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
SOBOTA 25.09.
6: 45 1) Do Bożej Opatrz, z podz. za otrzymane łaski w int. Lidii i Jana Sobota w 50 rocz. ślubu, z
prośbą o Boże błog., opiekę M.B, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie (ul. Orzeszkowej).2) Za + ojca Jana Smolana o radość życia wiecznego, ++ z rodzin: Smolana, Haiw w rocznicę śmierci (ul. Rogera).
18:00 1) Za + Bogdana Bednarskiego w 1 rocznicę śmierci (ul. Rudzka).
          2) Do Mił. Bożego za ++ rodziców: Krystynę i Henryka Musioł, bratową Irenę, dziadków: Spałek i Musioł,  krewnych z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące (ul. Bielska).
NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA 26.09.
7:30 Za + Jerzego Hutny, ++ rodziców: Krystynę i Józefa, za + ojca Feliksa Pieruszka i dusze w czyśćcu   cierpiące (ul. Wyględy).
9:00 Za + siostrę Małgorzatę Kućmierz o dar życia wiecznego (ul. Segeta).
10:30 Do Bożej Opatrz, przez wstaw. św. Stanisława z podz. za otrzymane łaski w int. Stanisława Nowak z      okazji 18 rocz. ur., z prośbą o Boże błog., opiekę M.B. i dary Ducha Świętego w         dorosłym życiu (ul. Lotnicza).
12:00 .1) Za + Ryszarda Krzyżyk w 1 rocz. śm. oraz za ++ z rodzin: Krzyżyk, Grzesiuk i Snopek (Rudzka).
  2) Do Trójcy Przenajśw. Przez wstaw. M.B.N. Pomocy i św. Józefa z podz. za 50 lat małżeństwa Józefa i Eugenii, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błog. dla całej rodziny (Lot.).
14:00 CHRZTY: Michalina i Malwina Kwaśniewicz-Caputa, Magdalena Dymek, Tymoteusz Fiołka.
16.30 Nieszpory niedzielne.
17:00 Z podz. za otrzymane łaski w int. Daniela z okazji kolejnej rocz. ur., z prośbą o błog. Boże, opiekę M.B,     zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata (ul. Przejazdowa).