Dziewięć silnych grup w szturmie do nieba

re_rNasza Parafia może się poszczycić istnieniem już od wielu lat silnego oręża modlitewnego, jakim są Róże Różańcowe.

 

 

Jest ich obecnie już dziesięć:

1. Róża Matki Bożej Różańcowej

2. Róża św. Tereski od Dzieciątka Jezus

3. Róża św. Jana Pawła II

4. Róża św. Siostry Faustyny

5. Róża Bożego Miłosierdzia

6. Róża bł. Czesława

7. Róża św. Ojca Pio

8. Róża św. Jana Bosko

9. Róża św. Jana Chrzciciela

10. Róża dekanalna bł. o. Michała Tomasza i bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego.

Każda z tych grup liczy po 20 osób, co w sumie daje aż 180 osób - naszych Parafian, którzy codziennie wołają przez wstawiennictwo Maryi, prosząc Boga w konkretnych intencjach im powierzonym. Na początku miesiąca odbywają się spotkania formacyjne, w czasie których zelator grupy wymienia tajemnice różańcowe oraz podane są nowe intencje modlitewne na dany miesiąc. Grupa ta jest wielką dumą naszej parafii, oraz duchowym, modliewnym wielkim wsparciem, dla wszystkich dzieł w parafii podejmowanych. Wielu parafian należących do Róż Różańcowych służy z oddaniem Parafii nie tylko modlitwą, ale także i poświęconym czasem i pracą na rzecz naszej wspólnoty. Za te dzieła modlitwy i pracy jesteśmy naszym Różyczkom bardzo wdzięczni.

Zachęcamy także kolejnych Parafian do włączenia się i przynależności do tej grupy - gdy zbierze się tylko grupa kolejnych chętnych z radością powołamy do życia kolejną Różę.

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij