23.11.2019

Ogłoszenia Parafialne 24.11.2019

Dziś celebrujemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, na godz. 16:30 zapraszamy na nabożeństwo nieszporów, podczas których dokonamy Odnowienia Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana;      

 

vKOLEKTY: dziś na potrzeby naszej parafii a w przyszłą niedzielę na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i inne Instytucje Diecezjalne;             DZIŚ przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej;

vBÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom: Kwaśny i  Zagrobelny

- za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła rodzinom: Malinowski, Romaniszyn

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny: Piszczek, Wojtas, Beleć, Jakubus, Mroczka i Wiśniewski

- serdeczne podziękowania dla pani Haliny, Grażynie i Stanisławy, pana Tadeusza i Stanisława za porządki wokół naszego kościoła i w ogrodzie farskim;             Panu Janowi za naprawę sprzętu liturgicznego i elektrycznego oraz za transport;           

 

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- w poniedziałek o godz. 17:30 nabożeństwo do Ducha Świętego;

- we wtorek o godz. 16:30 zapraszamy dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej  wraz z Katechetami na Mszę szkolną;

-  w piątek o godz. 17:30 nabożeństwo do C.P.J.; wieczorna Msza celebrowana będzie jako Msza zbiorowa za zmarłych; intencje można składać przed Mszą       w zakrystii;

- w sobotę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta; w tygodniu Spowiedź przed poranną i wieczorną Mszą; o godz. 17:00      w salce katechetycznej nauka przed chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych, którzy będą chrzcili swoje dzieci w miesiącu grudniu;

- w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny oraz czas Adwentu; od przyszłej niedzieli, na plebani,  do nabycia Opłatki i świece Caritas;              za tydzień, w niedzielę, podczas wieczornego nabożeństwa będą poświęcone lampiony i wieńce adwentowe; przed kościołem, za tydzień w niedzielę, tradycyjny kiermasz Adwentowy przygotowany przez nasze Marianki (dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na potrzeby wspólnoty Dzieci Maryi)

- kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16:30 do 17:30 w pozostałe dni tygodnia po Mszach Świętych; w sobotę i niedzielę nieczynna; przyjmowane są już intencje na rok A.D. 2020;

- przy wyjściu z kościoła do nabycia czasopismo Gość Niedzielny w cenie 6 zł z dodatkiem (kalendarz na rok 2020) oraz Mały Gość Niedzielny w cenie 5zł             z dodatkiem (lampion adwentowy);

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 04.04.2020
  Ogłoszenia Parafialne 05.04.2020
  więcej »
 • 28.03.2020
  Ogłoszenia Parafialne 29.03.2020
  więcej »
 • 21.03.2020
  Ogłoszenia Parafialne 22.03.2020
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij