W sanktuariach świętokrzyskich...............              (16 - 17 maja)
18.05.2009

W sanktuariach świętokrzyskich............... (16 - 17 maja)


W ostatni weekend parafianie z Ostroga pielgrzymowali na ziemię świętokrzyską...


Głównym celem pielgrzymki były dwa ważne sanktuaria: Święty Krzyż i Kałków Godów. Oprócz nich nawiedzono także Świętą Katarzynę, Skarżysko - Kamienną i Kielce. Dwa dni przepełnione były modlitwą, radością i wieloma doznaniami wywołanymi przez piękne krajobrazy. Wszystkich uderzył niezwykły urok tej ziemi, mnóstwo zieleni i ludzka życzliwość. Na pielgrzymim szlaku wszyscy żywo pamiętali o intencjach naszej parafii.

Podziel się:
Galeria zdjęć (52)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij