29.03.2019

Ogłoszenia Parafialne 31.03.2019

Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu tzw.: Laetare, zwiastuje ona połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy; na godz. 16:30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi o. Innocenty; prosimy, aby na nabożeństwa i Msze przynosić nasz śpiewnik/modlitewnik Drogę do Nieba;
• KOLEKTY: dziś na bieżące potrzeby naszej parafii a w przyszłą niedzielę na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu oraz inne instytucje diecezjalne;
• BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:
- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom:

- gorące Bóg Zapłać za pocięcie wywróconych przez ostatnią wichurę drzew na cmentarzu p. Mariuszowi oraz za transport i prace panu Janowi; jednocześnie zwracamy się z prośbą do mężczyzn naszej parafii o pomoc przy uprzątnięciu połamanych drzewach na starym cmentarzu; jeżeli któryś z Panów miałby czas, siły i chęci prosimy zgłosić się do Ks. Proboszcza;
- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny: Wieczorek, Ulański, Gruchot, Cybiński, Orłowski i Klimaszewska;

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:
- w poniedziałek o godz. 17:30 nabożeństwo do Ducha Świętego;
- we wtorek na godz. 16:30 zapraszamy dzieci Szkoły Podstawowej i Katechetów na Mszę Szkolną
- w tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca poranne Msze według wskazanych intencji: w czwartek za kapłanów i nowe powołania kapłańskie, w piątek w intencji Czcicieli NSPJ a w sobotę do Niepokalanego Serca NMP;
- w czwartek o godz. 17:00 Godzina Święta;
- w piątek o godz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z rozważaniami; zalecki za zmarłych można składać w kancelarii lub zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem;
- w sobotę po porannej Mszy różaniec wynagradzający; NIE BĘDZIE W TYM DNIU ODWIEDZIN CHORYCH – ODBĘDĄ SIĘ ONE 13 KWIETNIA; o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna w salce katechetycznej dla rodziców i rodziców chrzestnych, którzy będą chrzcili swoje dzieci w miesiącu kwietniu; od godz. 17:00 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi; Sakrament Pokuty i Pojednania sprawowany jest w tygodniu przed Mszą Świętą;
- kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16:30 do 17:30 w pozostałe dni tygodnia po Mszach Świętych; w sobotę i niedzielę nieczynna;
- przy wyjściu z kościoła do nabycia czasopismo Gość Niedzielny w cenie 5 zł;

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 22.06.2019
  Ogłoszenia Parafialne 23.06.2019
  więcej »
 • 15.06.2019
  Ogłoszenia Parafialne 16.06.2019
  więcej »
 • 02.06.2019
  Ogłoszenia Parafialne 02.06.2019
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij