Kolęda 2018/2019
24.12.2018

Kolęda 2018/2019

29.12.2018 sobota godz. 9.00
DPS Złota Jesień

02.01.2019 środa godz. 15.00
1) Zająca, Agnieszki (od wysokich nr)
2) Rzemieślnicza 5, 3, 1; Rodziewiczówny; Lotnicza 25
3) Rzemieślnicza 16 – 2; Rudzka 41

03.01.2019 czwartek godz. 15.00
1) Huzarska; Ostrógska; Karola; Jana; Morawska; Zamkowa
2) Książęca 10, 9a, 9, 7, 5a, 5, 3, 1; Armii Krajowej 6, 1
3) Książęca 2, 4, 6, 8




04.01.2019 piątek godz. 15.00 
1) Książęca 16 
2) Morcinka 49 – 1; Nowary 1 - 39 
3) Wyglendy 21 – 1; Rogera 23 - 1 

05.01.2019 sobota godz. 14.00 
1) Opolska; Korfantego 
2) Rymera; Maćkowskiego (od końca) 
3) Goduli (od końca) 

06.01.2019 niedziela godz. 13.30 
1) Plebania 

07.01.2019 poniedziałek godz. 15.00 
1) Kapuścika (od końca) 
2) Segeta (od końca) 
3) Brzozowa; Rudzka 47, 45, 43 

08.01.2019 wtorek godz. 15.00 
1) Rudzka 30, 28a, 28, 26, 21, 18 
2) Rudzka 78, 79, 77, 75, 73, 71, 63, 61, 24 (od góry) 
3) Rudzka 59, 57, 53 

09.01.2019 środa godz. 15.00 
1) Rudzka 55d, b, c, a; 39, 37, 35, 33 
2) Rudzka 46, 44, 42, 40, 38, 36, 34, 32 
3) Przejazdowa 24, 22, 20, 43, 45 

10.01.2019 czwartek godz. 15.00 
1) Przejazdowa 17, 15, 16, 14, 12, 8a, 8, 6 
2) Przejazdowa 19, 21, 23, 25, 27 
3) Przejazdowa 1 – 13, 33, 31, 29 

11.01.2019 piątek godz. 15.00 
1) Bielska 2 – 12, 3, 5, 7 
2) Bielska 9, 11, 13, 15, 17, 19 
3) Królewska 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 31, 33, 35 

12.01.2019 sobota godz. 14.00 
1) Królewska 2 (od góry), Królewska 7 (17 – 1) 
2) Królewska 3 (od góry), Królewska 7 (34 – 18) 
3) Królewska 5 (od góry), 14, 12, 10, 8, 6, 4 

13.01.2019 niedziela godz. 14.00 
1) Królewska 49, 47, 45, 43 
2) Królewska 41, 39, 36 

14.01.2019 poniedziałek godz. 15.00 
1) Nad Koleją (od tyłu); Królewska 38, 40 
2) Lotnicza 8, 6, 4, 2 
3) Elżbiety; Lotnicza 10, 12, 14, 16 

15.01.2019 wtorek godz. 15.00 
1) Lotnicza 18, 20, 22, 24 
2) Lotnicza 26, 28, 30, 32 
3) Lotnicza 34, 36, 38 

16.01.2019 środa godz. 15.00 
1) Lotnicza 49, 47, 45, 43, 41 
2) Lotnicza 44, 46, 48, 50 
3) Lotnicza 60, 58, 56, 54, 52 

17.01.2019 czwartek godz. 15.00 
1) Lotnicza 57, 55, 53, 51 
2) Lotnicza 67, 65, 63, 61, 59 
3) Lotnicza 69, 71, 73, 75 

18.01.2019 piątek godz. 15.00 
1) Bosacka 71, 41a, 41, 39a 
2) Bosacka 39, 37a, 37 
3) Bosacka 58, 56, 43, 45 

19.01.2019 sobota godz. 14.00 
1) Bosacka 23, 29 
2) Bosacka 33, 7 
3) Bosacka 5, 3 

20.01.2019 niedziela godz. 14.00 
1) Bosacka 32, 22, 18, 16 
2) Bosacka 14, 12, 10, 8 

21.01.2019 poniedziałek godz. 15.00 
1) Siwonia 30, 28, 26, 24, 22, 20 
2) Siwonia 32, 34, 36 
3) Siwonia 13 – 27, 31, 33, 35 

22.01.2019 wtorek godz. 15.00 
1) Agaty; Cecylii 49 – 11; Pl. Nałkowskiej 8 - 1 
2) Cygarowa 1 – 21; Katarzyny 
3) Orzeszkowej 5, 7, 9 

23.01.2019 środa godz. 15.00 
1) Orzeszkowej 14, 12, 10, 13 
2) Orzeszkowej 11, 15, 17 
3) Orzeszkowej 19, 21, 23 

27.01.2019 niedziela godz. 14.00 
Kolęda na zaproszenie z powodu niemożności przyjęcia księdza w wyznaczonym dniu. 

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
  • 12.01.2019
    Ogłoszenia Parafialne 13.01.2019
    więcej »
  • 05.01.2019
    Ogłoszenia Parafialne 06.01.2019
    więcej »
  • 29.12.2018
    Ogłoszenia Parafialne 30.12.2018
    więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij