Wigilia święta Miłosierdzia
24.04.2009

Wigilia święta Miłosierdzia


Celem kolejnej pielgrzymki stał się Kraków...


W wigilię Święta Miłosierdzia Bożego, dnia 18 kwietnia 2009 roku, parafianie pielgrzymowali do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd zorganizował Ksiądz Jacek Wilczyński, nasz Wikariusz. Ponieważ jest on „kopalnią wiedzy” o naszym ukochanym Ojcu Świętym Janie Pawle II, więc wiele tego dnia mówiło się o naszym Papieżu. Było wiele wspomnień, wzruszeń, była głęboka modlitwa, była Msza św. i Koronka w Godzinie Miłosierdzia w Łagiewnikach. Było także zwiedzanie Katedry na Wawelu, był spacer krakowskimi śladami Jana Pawła II. Już wkrótce dokładniej opiszemy nasz wyjazd do Krakowa…
Galerię ze zdjęciami można obejrzeć pod adresem:


PielgrzymkaDoKrakowaRaciborz-Zdjecia

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij