Intencje Róż Różańcowych na Miesiąc Grudzień

Intencje Róż Różańcowych na Miesiąc Grudzień

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
PARAFII ŚW JANA CHRZCICIELA NA OSTROGU GRUDZIEŃ 2017 R.
I.RÓŻA ŚW. MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się za rodziny rozbite i przeżywające trudności o zgodę , miłość i pojednanie.

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
PARAFII ŚW JANA CHRZCICIELA NA OSTROGU GRUDZIEŃ 2017 R.
I.RÓŻA ŚW. MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
II. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się aby czas adwentowego oczekiwania oraz czas Bożego Narodzenia, był czasem łaski i pokoju w świecie, w kraju, w naszych rodzinach a przede wszystkim w naszych sercach.
III.RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego , oraz o zdrowie i siły dla kapłanów pracujących w naszej parafii.
IV. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne misyjne z naszej parafii, oraz za s. Nazarię, s. Damaris i kleryka Marcina.
V. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się o owocne przeżycie adwentu i Świąt Bożego Narodzenia przez udział w spowiedzi i Komunię Św.
VI. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się w intencji Ojca św. Franciszka i papieża emeryta Benedykta XVI
VII. RÓŻA ŚW OJCA PIO
Modli się w intencji chorych o potrzebne łaski zdrowia, wytrwania i umocnienia dla nich, dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów.
VIII. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się aby ludzie młodzi mieli odwagę nigdy nie godzić się na zło, lecz angażowali się w dobro, pomnażając je wokół siebie.
IX.RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się aby wszyscy ludzie żyjący w ciemnościach grzechu otworzyli się na łaskę przychodzącego Boga
X. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
Modli się za parafian, którzy przygotowują się do przyjęcia Szkaplerza.