Ferie ministrantów
10.03.2009

Ferie ministrantów


Dwutygodniowe ferie zimowe odbywały się w naszym województwie w dniach 26 stycznia - 8 luty...

27 stycznia miała miejsce wycieczka ministrantów z racji ferii zimowych. Grupa blisko trzydziestu chłopców obejrzała najpierw film "Madagaskar 2" w gliwickim kinie, zjadła obiad w barze Wiedeńskim a w końcu odpoczywała w tarnogórskim aquaparku. Poza tym w czasie ferii ministranci spotykali się w salce przy kościele, by grać w gry planszowe oraz dwukrotnie uczestniczyli w zorganizwanym wejściu na kręgielnię przy OSIR.

Podziel się:
Galeria zdjęć (4)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij