Urodziny Proboszcza
03.02.2009

Urodziny Proboszcza


28 stycznia swoje urodziny obchodził nasz Ksiądz Proboszcz...

Urodziny duszpasterza to przede wszystkim okazja do modlitwy i wyrażenia wdzięczności. Tak było i w przypadku naszego księdza Jerzego. Centralnym punktem dnia 28 stycznia stała się poranna Eucharystia, którą solenizant odprawiał w swojej intencji. W kościele zebrała się liczna grupa parafian, kilkunastu ministrantów, Róże Różańcowe wraz ze swoim sztandarem. W uroczystej oprawie nie zabrakło utworu "Ave Maria", kadzidła i obejścia ołtarza przez wiernych na tzw. ofiarę. Przed końcowym błogosławieństwem głos zabrali kolejno przedstawiciele Służby Ołtarza, Róż Różańcowych oraz wikary. Praktycznie wszyscy dziękowali Proboszczowi, życząc wielu Bożych łask, opieki świętych patronów i wszystkiego, co najlepsze. Głos zabrał także najważniejszy tego dnia ks. Jerzy. Dziękował za wdzięczną pamięć: Cieszę się, że jest w naszej parafii grupa ludzi, na którą zawsze można liczyć. Dziękuję wam za wszystko, za modlitwy, ofiary i życzliwość. Rozległy się także oklaski, które wyraziły wiele szacunku i uznania dla ostrógskiego duszpasterza.

Podziel się:
Galeria zdjęć (4)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij