Intencje Róż Różańcowych na Grudzień 2016
01.12.2016

Intencje Róż Różańcowych na Grudzień 2016

W miesiącu grudniu prosimy nasze Róże o modlitwę w następujących intencjach:

I. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
O rozkwit modlitwy różańcowej i wspólnoty żywego Różańca w naszej parafii.
II. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Aby czas adwentowego oczekiwania oraz czas Bożego Narodzenia, był czasem łaski i pokoju w świecie, w kraju, w naszych rodzinach a przede wszystkim w naszych sercach.
III.RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego , oraz o zdrowie i siły dla kapłanów pracujących w naszej parafii
IV. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne misyjne z naszej parafii, oraz za s. Nazarię, s. Damaris i kleryka Marcina
V. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
O owocne przeżycie adwentu i Świąt Bożego Narodzenia przez udział w spowiedzi i Komunię Św.
VI. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
W intencji Ojca św. Franciszka i papieża emeryta Benedykta XVI
VII. RÓŻA ŚW OJCA PIO
W intencji chorych o potrzebne łaski zdrowia, wytrwania i umocnienia dla nich, dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów.
VIII. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Aby ludzie młodzi mieli odwagę nigdy nie godzić się na zło, lecz angażowali się w dobro, pomnażając je wokół siebie.
IX.RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Aby wszyscy ludzie żyjący w ciemnościach grzechu otworzyli się na łaskę przychodzącego Boga

Intencja ogólna: Aby we wszystkich częściach świata zniknęła plaga, jaką jest werbowanie dzieci żołnierzy.
Intencja papieska: Aby ludy europejskie odkryły na nowo piękno, dobroć i prawdę Ewangelii, która napełnia życie radością i nadzieją.