Ogłoszenia 25 września 2016
25.09.2016

Ogłoszenia 25 września 2016

XXVI Niedziela Zwykła

•KOLEKTY: dzisiejsza na budowę Kościołów i jałmużna postna z całego roku, w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii;
•BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy ofiary i prace na rzecz naszej parafii;
- Za sprzątanie naszej świątyni Rodzinie Sochacki
- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Agnieszki: Komorek, Okrent, Siedlaczek, Piechaczek, Grosman;
•W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o godz. 17.30 Koronka do Ducha Świętego;
- we wtorek na godz. 16.30 Msza św. szkolna dla dzieci, od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.;
- w środę o godz. 15.00 sprzed naszego kościoła przejdziemy na plac przy głównej ulicy, by wspólnie modlić się Koronką do Bożego Milosierdzia;
- w piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa, o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych – intencje prosimy zgłaszać w zakrystii;
- w sobotę po Mszy św. porannej odwiedziny chorych oraz Różaniec wynagradzający, o godz. 12.00 przy ul. Huzarskiej Msza św. ku czci św. Huberta, od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do Spowiedzi św. oraz nauki przedchrzcielne, o 17.30 Nabożeństwo różańcowe;
-od soboty rozpoczynamy miesiąc październik, jest to czas, w którym w naszym kościele codziennie gromadzić się będziemy na nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30! (niedziele godz. 16.30). Zachęcamy do wspólnej modlitwy! Wierni, którzy odmawiają różaniec w kościele, kaplicy lub rodzinie, każdego dnia pod zwykłymi warunkami mogą zdobyć odpust zupełny. Niech nie zabraknie także i Ciebie!
• Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m.in.:
- płyta z filmem Bóg nie umarł. Film ten prowokuje do wielu pytań. Jak chrześcijanie mają się przeciwstawić „misyjnemu” ateizmowi? A może powinni zrezygnować z wojen kulturowych? Czy umiemy przekonująco bronić naszej wiary?
- dla dzieci polecamy najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego, a w nim znajdziecie obrazek Matki Bożej Częstochowskiej do pokolorowania.
• Zapowiedzi przedślubne:
- Sławomir HEYDUK, Racibórz i Sandra KOWALA, Cisownica, zap. I