18.10.2008

Ogłoszenia 19 X 2008

Świętujemy KIERMASZ - Gościmy ojca Jerzego Bzdyla, oblata - Rozprowadzamy KREMÓWKI PAPIESKIE

XXIX Niedziela zwykła ? 19 października 2008 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

• Świętujemy KIERMASZ. Dziękujmy Bogu za to, że mamy kościół parafialny, miejsce poświęcone Bogu, gdzie możemy spotykać się na modlitwie. Gościmy ojców oblatów, którzy głoszą kazania i sprzedają kalendarze. Przed kościołem zaś są rozprowadzane kremówki papieskie /dobrowolna ofiara na cele parafialne/. Posłuchajmy z tej okazji słów Jana Pawła II... (nagranie).
  •  W kancelarii można składać wypominki za zmarłych ? prosimy o czytelne pismo...
  •  Kolektę dzisiejszą przeznaczamy na potrzeby parafii.
  •  BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!

Szczególnie:
panu Franciszkowi Hosnowskiemu ? za ufundowanie kremówek papieskich;
czterem osobom ? za malowanie płotu;
panom: Alojzemu, Antoniemu, Janowi i Marianowi ? za koszenie i wywóz śmieci z cmentarza;
panu Tadeuszowi ? za prace przy probostwie;
panu Czesławowi z córkami ? za prace przy różach;
rodzinom: Dapa /5. os./ i Szymańscy /2. os./ ? za sprzątanie.

•  Do sprzątania w przyszłą sobotę prosimy z ul. Królewskiej 24, 28, 30: Klimek, Tuzgier, Bara Zuzanna, Bara Urszula, Lipowska.
  •  W bieżącym tygodniu:

we wtorek o 16.30 Msza szkolna, w piątek o 19.00 nabożeństwo różańcowe dla młodzieży i bierzmowańców;
w sobotę od godz. 17.00 okazja do spowiedzi świętej.

•  Spotkania grup parafialnych:

piątek o 20.00 ? wSpólnota Brewiarzowa;
sobota: 10.30 ? marianki;
spotkania ministrantów nie odbędą się.

•  Zachęcamy do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO /4 zł/. Dla dzieci polecamy: JASIA i DOMINIKA /3 zł/.
  •  W najbliższą sobotę 25 października rusza nasza pielgrzymka na ziemię cieszyńską. Wyjazd o godz. 7.30.