Odnowienie Misji świętych
13.02.2016

Odnowienie Misji świętych

Drodzy parafianie!

Mija już blisko dwa lata od pamietnych chwil łaski, które przezywaliśmy w naszej parafii podczas Misji świętych. Na zakończenie tego pięknego wydarzenia stojąc przy krzyzu misyjnym zostaliśmy posłani, aby spotkanemu na Misjach świętych Panu dawać świadectwo naszej wiary w rodzinie, sąsiedztwie i miejscach pracy.

Po latach będziemy mieli możliwość odnowienia tych misyjnych dni. Poprzez przywołanie tych minionych chwil mamy na nowo utwierdzić się w dobrym. Na nowo zaprośmy Jezusa do naszych serc i rodzin oraz prośmy Go, aby uleczyl nas i rozwiązał trudne dni i sytuacje.

Droga Siostro i Drogi Bracie! Przyjmij serdeczne zaproszenie do uczestnictwa w odnowieniu Misji świętych.

Ks. Proboszcz Jerzy Hetmańczyk