Intencje Róż Różańcowych na Styczeń 2016
27.12.2015

Intencje Róż Różańcowych na Styczeń 2016

W nowym miesiącu Styczniu prosimy, aby Róże Różańcowe naszej parafii podjęły następujące int. modlitewne:

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się o pokój w naszych sercach i rodzinach, oraz w naszej Ojczyźnie i na świecie.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się o ochronę życia, od momentu poczęcia do naturalnej śmierci.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się za prześladowanych chrześcijan, aby mogli wrócić do normalnego życia i cieszyć się wolnością w wyznawaniu wiary.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się o błogosławieństwo dla Ojca Świętego Franciszka ,by z mocą Ducha Świętego prowadził Kościół w świecie.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się o błogosławieństwo dla Kapłanów pracujących w naszej parafii, aby Bóg umacniał ich w powołaniu i darzył potrzebnymi łaskami.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, a także za wywodzących się z Ostroga siostrę Nazarię, siostrę Damaris oraz kleryka Marcina.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Modli się o powstanie nowych Róż Różańcowych w naszej parafii.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się w intencjach własnych i papieskich wyznaczonych na miesiąc styczeń 2016.

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się, za wszystkich niewierzących, aby Bóg obdarzył ich łaską wiary.

Intencje papieskie na m-c styczeń 2016 rok:
Ogólna: Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości.
Misyjna: Aby poprzez dialog i miłość braterską, dzięki łasce Ducha Świętego, zostały przezwyciężone podziały wśród chrześcijan.