Podzielili się chlebem
23.12.2008

Podzielili się chlebem


Ciąg dalszy spotkań opłatkowych. Białym chlebem dzieliły się Marianki i wSpólnota Brewiarzowa...

Wieczorne spotkania wigilijne przebiegały w przyjaznej atmosferze. Marianki zebrały się w salce po godz. 18. Zanim zasiadły do stołu ks. Jacek odmówił modlitwy i pobłogosławił opłatki. Z kolei Ks. Proboszcz podziękował dziewczętom za ich całoroczne zaangażowanie, szczególnie gorliwy udział w nabożeństwach maryjnych. Każda z nich otrzymała także najnowszy numer parafialnej gazetki "Głos wołającego Proroka", dzięki czemu nasza salka zamieniła się w czytelnię...
Z kolei wSpólnota Brewiarzowa rozpoczęła spotkanie od modlitwy nieszporów, po której rozdano opłatki i składano sobie życzenia. Jednym z ważniejszych życzeń, kierowanych do całej grupy, było to, by udało się wszystkim jeszcze bardziej przywiązać do modlitwy Liturgii Godzin oraz zachęcać do niej nowych członków. Na wigiljnym stole nie zabrakło słodkości i orzeźwiających napojów.

Tym sposobem kończy się przedświąteczny cykl spotkań opłatkowych przy naszym kościele. Dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień gromadzą się w naszych grupach parafialnych i życzymy wielu łask od Jezusa Zbawiciela narodzonego w Betlejem.

Podziel się:
Galeria zdjęć (8)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij