Intencje Róż Różańcowych na listopad 2015

Intencje Róż Różańcowych na listopad 2015

INTENCJE MODLITEWNE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA OSTROGU

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się za zmarłych członków Róż Różańcowych naszej parafii, by mogli cieszyć się życiem wiecznym w domu naszego Ojca.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby ciesząc się Bożym błogosławieństwem, wiernie i wytrwale spełniał papieską posługę.
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski oraz światło Ducha Świętego.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzących się z Ostroga siostrę Nazarię, siostrę Damaris i kleryka Marcina.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Za zmarłych Kapłanów pochodzących z Ostroga i pracujących na Ostrogu:
+ ks.Andrzeja Kubiczeka, +ks.Stefana Strzybnego,,+ks. Mikołaja Morawe, +ks. Augusta Bowroth
+ks.Pawła Bembenka, +ks.Joachima Forreitera, +ks.prob. Michała Jędrychowskiego,
+ks. Karola Gąsiora, +ks.prob .Bernarda Hartlika, +ks.prob. Wilhelma Pflegra
i tych, których Imion nikt już nie pamięta.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Za posługujących w naszej parafii Ministrantów i Marianki, aby powierzone im funkcje spełniali gorliwie oddając coraz większą chwałę Bogu. I za młodzież studencką naszej parafii.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Za wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny, aby otrzymali nagrodę wieczną.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się w intencji pokoju na całym świecie, aby miłość, przebaczenie i pokój zwyciężyły niezgodę i nienawiść.
9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Prosi o ochronę każdego życia,od momentu poczęcia do naturalnej śmierci. P Papieskie Intencje:
Ogólna: Abyśmy umieli otworzyć się na osobiste spotkanie i dialog ze wszystkimi, nawet z tymi, którzy mają inne niż my przekonania.
Misyjna: Aby pasterze Kościoła, z głęboką miłością dla powierzonej im owczarni, towarzyszyli jej w drodze i ożywiali jej nadzieję.