Intencje Róż Różańcowych na październik 2015
04.10.2015

Intencje Róż Różańcowych na październik 2015

W tym miesiącu poszczególne Róże prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ

Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby ciesząc się Bożym błogosławieństwem, wiernie i wytrwale spełniał papieską posługę.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski oraz światło Ducha Świętego.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzących się z Ostroga siostrę Nazarię, siostrę Damaris i kleryka Marcina.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się aby, Synod Biskupów mógł przywrócić wszystkim świadomość sakralnego i nienaruszalnego charakteru rodziny, jej piękna w Bożym zamyśle.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się za ludzi cierpiących, zwłaszcza bliskich naszemu sercu, aby trudne sytuacje swojego życia powierzyli Jezusowi Chrystusowi, a w nas znaleźli wiernych przyjaciół.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

Modli się o ochronę każdego życia, od momentu poczęcia do naturalnej śmierci.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Modli się w intencji pokoju na całym świecie, aby miłość, przebaczenie i pokój zwyciężyły niezgodę i nienawiść.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się za biednych, bezdomnych, niepełnosprawnych, potrzebujących w naszej parafii.

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się za nauczycieli, wychowawców i pedagogów, aby Bóg dodawał im zdrowia, mądrości i cierpliwości w ich odpowiedzialnej misji kształtowania umysłów i sumień młodego pokolenia.

Papieskie Intencje:

Ogólna: Aby został zlikwidowany handel ludźmi, który jest współczesną formą niewolnictwa.

Misyjna: Aby wspólnoty chrześcijańskie kontynentu azjatyckiego w duchu misyjnym głosiły Ewangelię wszystkim, którzy jeszcze na nią czekają.