W drodze na Jasną Górę
18.08.2015

W drodze na Jasną Górę

W poniedziałek rozpoczęła się kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymi wyruszyli tuż po Mszy Świętej o godzinie 9:00.

To już 32 raz pielgrzymi z dekanatu raciborskiego wyruszają na szlak. W tym roku do udziału zgłosiło się ok. 600 osób. Strumień raciborski jest częścią XXXIX Pieszej Pielgrzymki Opolskiej.

Pielgrzymi, wraz z kapłanami ze swoich parafii, wyruszyli po porannej Mszy Świętej, na której zebrali się, aby prosić o błogosławieństwo na czas wędrówki. Wraz z naszymi parafianami, kolejny raz, w pielgrzymce udział bierze ks. Leszek.

Pątnicy dotrą na Jasną Górę 22 sierpnia.

Galeria zdjęć (23)