09.12.2008

Marianki świętowały...


W uroczystość Nepokalanego Poczęcia o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. w intencji KONGREGACJI MARIAŃSKIEJ...

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny uwielbialiśmy Pana Boga za wielkie rzeczy jakie uczynił Matce Bożej. Tradycyjnie już w ten dzień Kongregacja Mariańska obchodzi swoje patronalne święto. Podczas uroczystej mszy świętej, którą celebrował ks. Jacek, dwie kandydatki złożyły swoje pierwsze ślubowanie. W ten sposób zostały włączone do grona Marianek naszej parafii. Odtąd jako Marianki pragną naśladować Matkę Jezusa, przedstawiać Jej swoje prośby i problemy, radości i smutki. W tym dniu złożyły także przyrzeczenie starsze Marianki i otrzymały medalik ze wstążką w innym kolorze. W homilii ks. opiekun zachęcił wszystkich, a w sposób szczególny Marianki, do naśladowania Maryi w Jej głębokiej wierze i niezachwianej nadziei.
W naszej parafii Marianki spotykają się co tydzień w soboty o godz.10.30 w salce.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY, KTÓRE CHCĄ NALEŻEĆ DO MARIANEK!

Podziel się:
Galeria zdjęć (8)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij