Ogłoszenia 18 sierpnia 2013
24.08.2013

Ogłoszenia 18 sierpnia 2013

XX Niedziela Zwykła

•KOLEKTY: dzisiejsza i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.

•BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!

- za sprzątanie naszej świątyni dziękujemy Rodzinom: Brzostek – 3 osoby, Łobos- 4 osoby; Kolbuch

- Do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Lotniczej 53 i 54: Hałas, Grabowski, Banaś, Tokarski, Wygnał;

•W bieżącym tygodniu:

- przez całe wakacje Msze św. poranne odprawiane są o godz. 8.00;

- w poniedziałek wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. inaugurująca odbędzie się o godz. 9.00 w naszej parafialnej świątyni! Pielgrzymi dojdą na Jasną Górę w sobotę 24.08. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymowaniu, jeśli jednak z różnych przyczyn nie możemy wziąć udziału w pieszym pielgrzymowaniu na Jasną Górę, jest możliwość duchowego pielgrzymowania, chętnych prosimy o zapisy w kancelarii na specjalną listę- otrzymamy wtedy także specjalny numer telefonu, na który będzie można wysyłać własne intencje dołączane do modlitwy podczas pielgrzymki.

O 17.30 Koronka do Ducha Świętego,

- w piątek o godz. 17.30 nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa;

- w sobotę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi świętej;

- Zapowiedzi przedślubne:

1) MARCIN WOŁOSZYN (Siemianowice ul. Wróbla) i MAŁGORZATA KREMPA (Racibórz, ul. Orzeszkowej) zap. III

2) MARIUSZ SINIAKIEWICZ (Racibórz ul. Orzeszkowej) i MAGDALENA KAMPKA (Racibórz, ul. Wiejska) zap. II

3) STEFAN KRZEMIŃSKI (Racibórz ul. Sudecka) i MAGDALENA DYMOWSKA (Racibórz, ul. Bielska) zap. I

4) MATEUSZ KREIS (Racibórz ul. Orzeszkowej) i EWA KONIECZNY (Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru) zap. I

5)JAN KRAKOWCZYK (Racibórz ul. Rodziewiczówny) i ALDONA JANYGA (Szymocice, ul. Wiejska) zap. I

• Zachęcamy do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO:

- Prezydent Miasta Racibórz prosił o ogłoszenie informacji, szczególnie dla rolników i działkowiczów, o nieodpłatnej akcji zbiórki opakowań po środkach ochrony roślin i nawozach. Harmonogram zbiórki znajdziemy w gablotce parafialnej.