Ogłoszenia 9 czerwca 2013
14.06.2013

Ogłoszenia 9 czerwca 2013

X Niedziela Zwykła

Parafia Matki Bożej w Raciborzu zaprasza dziś o godz. 15.00 na Spotkanie z Afryką- czas bliższego spotkania z kulturą i zwyczajami Afryki w celu pozyskania środków na budowę szkoły dla dzieci w Kamerunie.

W zakrystii można składać podpisy w poparciu projektu o obronie życia.

KOLEKTY: dzisiejsza i za tydzień na potrzeby naszej parafii, za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!

- Panom, którzy w Oktawie Bożego Ciała nosili baldachim;

- Do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Lotniczej 47: Szefer, Pawlik, Idzik, Grot, Heyduk.

W bieżącym tygodniu:

- w poniedziałek o godz. 17.30 Koronka do Ducha Świętego, o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za żyjących. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

- we wtorek o godz. 16.30 Msza św. szkolna;

- w czwartek 13.06., o godz. 12.00 zapraszamy na Różaniec Fatimski;

- w czwartek na Górze św. Anny dzień modlitw chorych i niepełnosprawnych;

-w piątek o godz. 19.00 Msza św. młodzieżowa,

- Zapowiedzi przedślubne:

1) PATRYK BARA (Racibórz, ul. Królewska) i ANNA SZENK (Adamowice, ul. Polna) zap. III

2) PIOTR MAJER (Czernica, ul. Jana) i MAGDALENA HALFAR (Racibórz, ul. Lotnicza) zap. I

Zachęcamy do nabycia:

- GOŚCIA NIEDZIELNEGO: dołączona świetna płyta DVD, na której Katechizm Kościoła Katolickiego w formie, jakiej do tej pory jeszcze nie było. Prawdy wiary wyjaśnione w trzyminutowych filmach animowanych specjalnie na rok Wiary.

W niedzielę 16 czerwca organizowany jest wyjazd do Krakowa na marsz o przyznanie miejsca na multipleksie cyfrowym dla TV Trwam. Kontakt Piotr Smudziński 696 665 919;

W piątek 12 czerwca w kinie Przemko, przy ul. Londzina 38, odbędzie się projekcja filmu Cristiada- Z tej racji, że liczba miejsc jest ograniczona, osoby chętne do obejrzenia prosimy, o zapisy w zakrystii. Cena biletu to 10 zł.