23.11.2008

Ogłoszenia 23 XI 2007


Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata...

Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zapraszamy na ostatnie w tym roku kościelnym nabożeństwo niedzielne – ku czci Chrystusa Króla /będzie możliwość zyskania odpustu zupełnego – za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi/ o godz. 16.30.


Kolektę dzisiejszą przeznaczamy na potrzeby parafii.


BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!


Do sprzątania prosimy z ul. Królewskiej 36: Bednarz, Golonka, Ryk, Chudziak, Kubica.


Spotkania grup parafialnych: piątek o 20.00 – wSpólnota Brewiarzowa; sobota – ministranci: g. 9.00 – lektorzy, 9.30 – z gimnazjum, 10.00 – z podstawówki; 11.30 - Marianki.


Polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Warto nabyć dzisiejszy numer, dołączono do niego /bezpłatnie!/ ładny KALENDARZ na nowy rok. Dla dzieci mamy JASIA i DOMINIKA. Szczególnie polecamy MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO – szczególnie dzieciom, które będą uczestniczyły w Roratach...


Skupienia adwentowe odbędą się w klasztorze Annuntiata: 30 XI – kobiety, 14 XII – mężczyźni.

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij