Ogłoszenia 14 kwietnia 2013
13.04.2013

Ogłoszenia 14 kwietnia 2013

III Niedziela Wielkanocna- Niedziela Biblijna

• Dzisiejsza Niedziela przeżywana jest w Kościele, jako Niedziela Biblijna i rozpoczyna Tydzień Biblijny. Dziś po każdej Mszy św. będziemy błogosławić osoby, które przyniosły ze sobą domowe egzemplarze tej Świętej Księgi, każdy także otrzyma pamiątkową zakładkę z modlitwą przed czytaniem Pisma Świętego oraz pamiątkową pieczęć do Biblii z przeżywanego Roku Wiary.

• Dziś w naszej wspólnocie gościmy Siostry Norbertanki, które po Mszach św. będą zbierały przed kościołem ofiary na utrzymanie ich klasztoru.

KOLEKTY: dzisiejsza na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, za tydzień na potrzeby naszej parafialnej wspólnoty.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!

- za sprzątanie kościoła Rodzinom: Kocełuch, Bujarski, Kuczer, Mikiewicz, Kownacki.

- Do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Lotniczej 41 i 43: Grabiec, Rusek, Pajkert, Nowak, Szwec;

W bieżącym tygodniu:

- w poniedziałek o 17.30 Koronka do Ducha Świętego, o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za żyjących;

-we wtorek Msza św. szkolna o 16.30;

-w piątek o 17.30 nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa. O 19.00 Msza św. dla młodzieży;

- w sobotę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.;

• za tydzień przeżywać będziemy IV Niedzielę Wielkanocną, Dobrego Pasterza.

- Zapowiedzi przedślubne:

1) Łukasz RYŚ (Kraków, ul. Cegielniana) i Anita MIKOŁAJEC (Racibórz, ul. Morcinka) zap. II

Zachęcamy do nabycia:

- GOŚCIA NIEDZIELNEGO: dołączona płyta DVD z instruktażem jak czytać Pismo Święte metodą Lectio Divina i żyć Słowem Bożym każdego dnia, oraz wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła i naszej Diecezji.