Weekend wiedeński
27.02.2011

Weekend wiedeński

 W dniach 7 - 8 sierpnia 2010 kilkunastoosobowa grupa młodzieży wyjechała na weekend do Wiednia...

Wyjazd dla młodzieży skupionej we wSpólnocie Brewiarzowej miał na celu zapoznanie się z niezwykłą stolicą Austrii, jej historią i najważniejszymi zabytkami. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od ścisłego centrum, przez które przeprowadziła nas pani Asia. Dotarliśmy także na Kahlenberg i Schönbrunn. Po noclegu na Campingplatz West, w niedzielny poranek, uczestniczyliśmy w Eucharystii w przepięknym kościele św. Franciszka. Potem nastała upragniona zabawa w wesołym miasteczku na Praterze. Wyjazd był możliwy dzięki hojności naszych Parafian, którzy zakupili baranki wielkanocne i parafialne świece - za co z serca dziękujemy!

Podziel się:
Galeria zdjęć (12)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij