Królowa Pokoju
27.02.2011

Królowa Pokoju

 W dniach 23 - 30 lipca pielgrzymowaliśmy do Medjugorje i wypoczywaliśmy w Chorwacji...

Głównym celem naszego wyajzdu było nawiedzenie Medjugorje i modlitwa w sakntuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Pięknie się złożyło, że nasz pensjonat był oddalony zaledwie dwieście metrów od sanktuarium! Wielu pielgrzymów każdą wolną chwilę spędzało na modlitwie, szczególnie w pamięci zapisały się wieczorne adoracje Najświętszego Sakramentu, w czasie których modlitwy odczytywano w wielu językach. Odwiedziliśmy także piękne miasta: Dubrownik, Mostar i Split, wypoczywaliśmy nad morzem i wodospadami, rejsowaliśmy statkiem i kosztowlaiśmy regionalnych specjałów. Jednym słowem: było wspaniale!!!

Podziel się:
Galeria zdjęć (28)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij