Z Chrystusem ulicami parafii
25.02.2011

Z Chrystusem ulicami parafii

 

3 czerwca przeżywaliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa...

Uroczysta Msza święta rozpoczęła się o godz. 9.00. Tego dnia gościliśmy ks. Zygmunta Nagla, neoprezbitera pochodzącego z Tułowic, który wygłosił homilię i udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. Procesja z Najświętszym Sakramentem biegła ulicami: Opolską, Morcinka, Rudzką i Armii Krajowej. Przez cały szlak został usypany piękny dywan z kolorowych trocin, który powiódł nas przez cztery ołtarze. Towarzyszyła nam atmosfera modlitwy, skupienia i głębokiego zamyślenia nad tajemnicą Eucharystii. Dziękujemy Parafianom za piękne przygotowanie uroczystości, zbudowanie ołtarzy i modlitwę.

Podziel się:
Galeria zdjęć (20)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij