Rekolekcje dla SP 10
08.04.2010

Rekolekcje dla SP 10

W piątek, 26 marca, odbywały się rekolekcje dla Zespołu Szkół Specjalnych...

Przed godziną dziewiątą uczniowie i nauczyciele zgromadzili się w naszej świątyni, aby przeżyć swe wielkopostne skupienie. W programie było nabożeństwo Drogi Krzyżowej, okazja do sakramentu pokuty i Msza święta. Następnie wszyscy przeszli do budynku szkoły, gdzie na każdego czekał pyszny obiad. Zakończeniem rekolekcyjnego dnia były quizy religijne przeprowadzone w dwóch grupach wiekowych.

Bóg zapłać Pani Dyrektor, Katechetkom i wszystkim dobrym duszom za organizację tego dzieła!!!

Podziel się:
Galeria zdjęć (16)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij