26.10.2008

Pielgrzymka na ziemię cieszyńskąW sobotę, 25 października, grupa naszych parafian pielgrzymowała do sanktuariów ziemi cieszyńskiej...

Pielgrzymka wyruszyła z Ostroga o 7.30. Na szlaku podróży znalazły się Kończyce Małe - w tamtejszym sanktuarium odprawina została Eucharystia, wszyscy posilili się kawą i papieską kremówką... Następnie nastąpił przejazd do Cieszyna, zwiedzanie miasta, wejście na wieżę zamkową i do rotundy... O godz. 14. pielgrzymi znaleźli się w Muzeum Ziemi Cieszyńskiej, gdzie prowadzeni przez przewodnika zapoznawali się z 8. tys. eksponatów! W drodze powrotnej nawiedzili sanktuarium św. Mikołaja w Pierśću i Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie.
Szersza relacja z wyjazdu zostanie opublikowana wkrótce na naszych stronach.

Podziel się:
Galeria zdjęć (24)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij