Kolędy tradycyjnie wykonane
17.01.2010

Kolędy tradycyjnie wykonane

 Dzisiejsze nieszpory ubogaciło swoim śpiewem Stowarzyszenie Śpiewacze SERAF z Rybnika...

 Trzydziestoosobowy chór mieszany pod dyrekcją pani Krystyny Lubos występował już przed kilkoma laty w naszej świątyni. Dziś przybył z tradycyjnym repertuarem kolędowym. Oprócz znanych polskich kolęd wykonał także kilka utworów zagranicznych. Należy docenić profesjonalizm wykonania i zaangażowanie artystów. Szkoda, że piękne tony wydobywane przez naszych miłych gości płynęły do prawie pustego kościoła. Liczba słuchaczy nie przekroczyła trzydziestu osób. Po nieszporach wykonawcy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Podziel się:
Galeria zdjęć (10)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij