Ogłoszenia 1 XI 2009 r.
01.11.2009

Ogłoszenia 1 XI 2009 r.

Kościół wychwala w dzisiejszej uroczystości Pana Boga za świętych i błogosławionych...

Radujemy się dziś i wierzymy, że są w Domu Ojca i swoją modlitwą pomagają nam, dlatego wołajmy dziś szczególnie gorąco: Wszyscy Święci i Święte Boże – módlcie się za nami!

Kto nawiedzi cmentarz w dniach 1 – 8 listopada i odmówi Ojcze nasz, Wierzę..., modlitwę (dowolna) za Ojca Świętego oraz przystąpi do spowiedzi i Komunii Św. zyskuje odpust zupełny, który należy ofiarować za zmarłych.

Kolekta na potrzeby parafii. Za tydzień zbiórka do puszek na k – ły prześladowane (dzień jedności).

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!

Szczególnie: za sprzątanie rodzinom Fedorowicz, Galda i Kowalczyk.

Do sprzątania prosimy z ul. Cecylii 45, 47a, 49 i 57: Jaworek Monika, Jaworek Anna, Wołek, Mros, Jaszewska, Górski.

W bieżącym tygodniu:

• jutro DZIEŃ ZADUSZNY. Zapraszamy na Msze św. w kościele: 6.45, 8.00, 16.00 i 18.00 zaś na nowym cmentarzu o 9.00 (niem.) i 10.00. Kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna. Koronkę do Ducha Świętego odmówimy wyjątkowo o 17.15, po niej różaniec za zmarłych zalecanych;

• do niedzieli zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z czytaniem wypominek o godz. 17.30, niedziela g. 16.30. Wypominki można składać nadal w kancelarii lub tuż przed różańcem w zakrystii. Msze wieczorne z racji różańca opóźnią się o ok. 5 – 10 minut;

• w kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na 2010 rok – jednak na razie tylko za żyjących (jubileuszowe, urodzinowe, itp.);

• we wtorek Msza szkolna o 16.30, zapraszamy dzieci;

• w piątek po różańcu nowenna do CPJ. O 19.00 Msza dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania;

• z racji I – czwartku, piątku i soboty miesiąca: w czwartek zapraszamy na adorację od 17.00, w sobotę zaniesiemy Komunię św. chorym – prosimy zgłaszać nowe osoby;

• w sobotę o godz. 17.00 okazja do spowiedzi oraz konferencja przedchrzcielna.

Spotkania grup parafialnych:

• w piątek o 20.00 – spotkanie wSpólnoty Brewiarzowej;

• w sobotę o 10.00 – wszyscy lektorzy i ministranci; 10.20 – kandydaci na ministrantów; 10.30 – marianki.

Zapowiedzi przedślubne:

GLENSK Jacek, R-rz, ul. Rogera i BUTRYN Magdalena, Knurów, ul. Dywizji Kość. /zap. I/

GUMIENNY Daniel, R-rz, ul. Lotnicza i CZOGALIK Maria, R-rz, ul. Lotnicza /zap. I/

Zachęcamy do zakupu i lektury GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Przeczytamy m.in. o oswajaniu śmierci i o szczepionkach dla dzieci – szkodzą czy pomagają? W Małym Gościu kalendarz dla dzieci na 2010 rok.

W najbliższą sobotę o 11.00 wyjazd na pielgrzymkę (Gidle i Częstochowa). Zapisanych do Wiednia prosimy o zaliczkę lub wpłatę całości do połowy miesiąca.