17.02.2024

Ogłoszenia parafialne - 18.02.2024

Przeżywamy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu.

O godz. 16:30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

• KOLEKTY: dziśi w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

• BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitw, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- Panu Marianowi za pracę wokół kościoła i w ogrodzie farskim;

- Panu Tadeuszowi szafarzowi za pracę w kościele

- za posprzątanie naszego kościoła rodzinom: Klimek – 2 osoby i Zgrzebniok – 1 osoba

- Do sprzątania naszego kościoła prosimy rodz;iny z ulicy Siwonia:

Zawadzki, Sokołowski, Kulik, Kucyniak, Kostka, Fojcik

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- wewtoreko godz.17:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci - zapraszamy dzieci z klas I-V i przedszkolaków;

- w piątek – o godz. 17:00 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych. Wypominki za naszych zmarłych można składać w zakrystii przed nabożeństwem lub w kancelarii. Wieczorna Msza św. o godz. 18:00 będzie celebrowana jako zbiorowa za zmarłych. Kartki z intencjami można składać przed Mszą św. w zakrystii lub kancelarii.

- w sobotę – w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu do publicznej adoracji i okazja do spowiedzi świętej (spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą świętą).

* Prasa katolicka do nabycia z tyłu kościoła.

* Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16:30 do 17:30; w pozostałe dni po porannej i wieczornej Mszy świętej.

W tym roku przeżywać będziemy w naszej parafii MISJE w dniach 2-9 czerwca.

Z tego względu nie będzie w tym roku rekolekcji wielkopostnych.

Do wieczności Pan Bóg powołał: Edeltraudę Jabłonka (Bosacka), Małgorzatę Wolnik (Rybnicka)

– wieczny odpoczynek racz im dać Panie...