03.02.2024

Ogłoszenia duszpasterskie - 04.02.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 04.02.2024

Przeżywamy dziś V niedzielę zwykłą w ciągu roku.

O godz. 16:30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

• KOLEKTY: dziś na potrzeby WMSD w Opolu, zaś w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

• BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitw, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- Panu Marianowi za pracę wokół kościoła i w ogrodzie farskim;

- Panu Tadeuszowi szafarzowi za pracę w kościele i wokół kościoła;

- Pani Halinie i Pani Genowefie za prace porządkowe;

- za prace porządkowe w kościele przy choinkach, żłobku i dekoracjach świątecznych Panom: Szymonowi Zawadzkiemu, Wiesławowi Nowakowi, Krzysztofowi Marciniak, Janowi Bzumowskiemu, Czesławowi Pawłowicz, Mirosławowi Brzostek, Marianowi Klimek, Tomaszowi Białas, Patrykowi Białas, Mateuszowi Białas.

- Do sprzątania naszego kościoła prosimy rodziny z ulicy Rzemieślniczej:

Czop, Kaskiewicz, Leśkiewicz, Skoluda, Otlik, Szalacha

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- w poniedziałek – po Mszach świętych błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty;

- we wtorek – po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 nauka formacyjna dla Róż Różańcowych;

- w piątek – w DPS „Złota Jesień” – Dzień Chorych. Z tej racji o godz. 10:00 Msza św., a następnie udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych;

- w sobotę – w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu do publicznej adoracji i okazja do spowiedzi świętej (spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą świętą).

* Prasa katolicka do nabycia z tyłu kościoła.

* Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16:30 do 17:30; w pozostałe dni po porannej i wieczornej Mszy świętej.

Do wieczności Pan Bóg powołał: Pawła Ratajskiego (Rudzka)

i Zbigniewa Wołoszyn (Orzeszkowa) – wieczny odpoczynek racz im dać Panie...