05.11.2023

Ogłoszenia parafialne - 10.12.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.12.2023

II NIEDZIELA ADWENTU

Dziś celebrujemy II Niedzielę Adwentu; na godz. 16:30 zapraszamy na nabożeństwo Adwentowe z poświęceniem lampionów i wieńców adwentowych.

KOLEKTY: dziś kolekta parafialna i zbiórka do puszek na kościół na Wschodzie.

BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- Pani Halinie, Genowefie za prace porządkowe w kościele.
- Sąsiadom parafii za pomoc w odśnieżaniu wokół terenu kościelnego.

- Panu Michałowi, Marianowi i Marianowi za prace na cmentarzach i odśnieżanie.

- Pani Małgorzacie za pracę przy dokumentacji cmentarza.

- za złożone ofiary i podjęcie sprzątania kościoła rodzinom: Hipnarowicz (4os)

- Do sprzątania rodziny z ul.Wyględy: Wieczorek, Białuski, Junka, Jakubczyk, Wiatrowy

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- Serdecznie zapraszamy do udziału w Mszach roratnich z kazaniem dla dorosłych rano o 6:45 i dla dzieci wieczorem o 17:00. W każdą Niedzielę adwentu odbywać się będzie poświęcenie opłatków.

- w środę 13 grudnia zapraszamy na różaniec Fatimski o godz 12:00 w kościele.

-w czwartek po roratach spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

- w piątek zapraszamy wszystkich chętnych o godz: 16:00 do pomocy przy stajence i choinkach.

Po Mszy roratniej o 17:00 spotkanie do bierzmowania klasy 8.
- w sobotę O godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i okazja do spowiedzi; spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą świętą.

-Świece Caritas na stół wigilijny dostępne na plebanii. duże w cenie 15zł i małe 7zł. Opłatki w cenie 4zł.

-w Niedzielę – Ks. Proboszcz zaprasza członków Rady Parafialnej, Ekonomicznej i Szafarzy Eucharystii na spotkanie na plebanii o godz. 15:00

1. Do wieczności Pan Bóg powołał: Maria Halfar (ul. Zborowa), Mirosław Kałuża (Niemcy)