Ogłoszenia duszpasterskie - 29.10.2023.

Przeżywamy dziś XXX Niedzielę Zwykłą. O godz. 16:30 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.

* Kolekty: dziś na potrzeby naszej parafii, zaś z przyszłej niedzieli na WMSD w Opolu.

* Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty:

- Pani Genowefie, Halinie za prace porządkowe na placu kościelnym;

- Pani Stanisławie i Panu Stanisławowi oraz Marianowi za pracę w ogrodzie farskim;

- Panu Michałowi za pracę na starym cmentarzu;

- Panu Marianowi gospodarzowi cmentarza za prace porządkowe na nowym cmentarzu;

- Panu Tadeuszowi szafarzowi za pracę w kościele i na placu kościelnym;

- za posprzątanie kościoła rodzinie Kołeczko – 2 osoby;

- do sprzątania naszego kościoła prosimy rodziny z ulicy Segeta: Strózik, Moryson, Mużelak, Giera, Petka, Mitręga.

* We wtorek na godz. 17:30 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkolaków na Nabożeństwo Różańcowe w ramach Mszy św. szkolnej.

* W środę UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - Msze święte w porządku niedzielnym; Msza o godz. 14:00 celebrowana będzie na nowym cmentarzy przy krzyżu, po Mszy procesja i modlitwa różańcowa za naszych bliskich zmarłych; w ten dzień nie ma nabożeństwa o godz. 16:30;

- * w czwartek - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; Msze o godz. 6:45 (po niej procesja na starty cmentarz) i o godz. 8:00; Msza św. na nowym cmentarzu o godz. 9:00; Msze św. w kościele jeszcze o godz. 16:00 i wieczorna o 18:00;- od czwartku 2 listopada do czwartku 9 listopada o godz. 17:30 (niedziela 16:30) zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za ++ wypominanych; kartki z wypominkami można składać w zakrystii, kancelarii lub bezpośrednio u księży; za składane przy tej okazji ofiary gorące Bóg Zapłać!

-* w tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca – poranne Msze św. według intencji wskazanych: w czwartek za kapłanów z prośbą o nowe powołania kapłańskie , w piątek w intencji Czcicieli NSPJ, w sobotę w intencji Czcicieli Niepokalanego Serca NMP – różaniec wynagradzający zostanie odmówiony po Mszy św., zaś od godz. 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi (w tygodniu spowiedź przed poranną i wieczorną Mszą); także o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna na salce dla rodziców i rodziców chrzestnych, którzy będą chrzcili swoje dzieci w miesiącu listopadzie;

- w sobotę od godz. 8:00 odwiedziny chorych; chętnych spoza stałej listy prosimy zgłaszać w kancelarii lub bezpośrednio u księży;

* W sobotę o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

* Przyjmujemy już intencje mszalne za żywych – jubileuszowe, urodzinowe, imieninowe na 2024 rok. Intencje za naszych zmarłych będziemy przyjmować po Dniu Zadusznym.