29.04.2023

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - MAJ

1. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za naszych Biskupów Andrzeja, Rudolfa i Waldemara oraz Biskupów Seniorów Alfonsa i Pawła, aby wspierani łaską Bożą umacniali Diecezję Opolską w wierze, nadziei i miłości.

2. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się za posługujących w naszej parafii ministrantów i marianki, aby powierzone im funkcje spełniali gorliwie oddając coraz większą chwałę Bogu.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga ks. Marcina, s. Nazarię, s. Damaris i s. Hannę.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się za misjonarki i misjonarzy, aby byli budowniczymi Kościoła i wskazywali drogę zbawienia tym, którzy jeszcze nie poznali Chrystusa.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się za Parafian, którzy zaniechali uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się o wytrwanie Polski przy wartościach chrześcijańskich oraz nauczaniu św. Jana Pawła II.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się za chorych i cierpiących, aby doświadczali troski, opieki i miłości.

10. RÓŻA DEKANALNA BŁ. O. MICHAŁA TOMASZKA i BŁ. O. ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO

modli się za naszego ordynariusza Biskupa Andrzeja o zdrowie i potrzebne łaski.

INTENCJA PAPIESKA – za ruchy i wspólnoty kościelne:

módlmy się, aby ruchy i wspólnoty kościelne każdego dnia odkrywały misję ewangelizacyjną i służyły swoimi charyzmatami potrzebującym na świecie.