08.10.2022

Ogłoszenia parafialne - 09.10.2022

Przeżywamy dziś XXVIII niedzielę zwykłą. O godz. 16:30 Nabożeństwo Różańcowe.

* Kolekty: z dzisiejszej i przyszłejniedzieli na potrzeby naszej parafii. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem na Fundację Nowego tysiąclecia.

* Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej:

- Pani Stanisławie i Panu Stanisławowi za pracę w ogrodzie farskim,

- Panu Tadeuszowi szafarzowi za prace porządkowe na placu kościelnym,

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ulicy Lotniczej: Homik, Kolarczyk, Woźniczek, Mital, Lehun, Ulrich.

* Dzisiejszej niedzieli odbywa się w kościołach w całej Polsce liczenie wiernych oraz liczenie przystępujących do Komunii świętej.

* Od poniedziałku przyjmujemy intencje mszalne za żywych – jubileuszowe, urodzinowe, imieninowe na 2023 rok. Wieczorna Msza św. o godz. 18:00 w tym dniu będzie sprawowana jako zbiorowa za żyjących. Kartki z intencjami można składać w zakrystii przed Mszą świętą.

* We wtorek o godz. 17:30 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej (klasy I-V) oraz przedszkolaków na Nabożeństwo Różańcowe. Przypominamy również, iż Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkolaków w każdą niedzielę o godz. 12:00 ze specjalnym kazaniem.

* W czwartek 13 października o godz. 12:00 Nabożeństwo Fatimskie. W piątek na wieczorną Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy uczniów klasy 7-mej, a po jej zakończeniu na naukę formacyjną, przygotowującą do sakramentu bierzmowania.

* W sobotę o godz. 17:00 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi (spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą św.); o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

* W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzić będziemy KIERMASZ. Uroczysta suma w intencji parafian o godz. 10:30.

* Gość Niedzielny w cenie 8 zł, Gość Niedzielny Extra w cenie 12 zł i Mały Gość Niedzielny dla dzieci w cenie 5 zł do nabycia przed kościołem.

* Bożemu Miłosierdziu polecamy + Małgorzatę Ścisłowską (Książęca), Luizę Woś (Siwonia) - wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...