30.07.2022

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - SIERPIEŃ

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się za wszystkich przebywających na wakacjach o bezpieczną podróż do domu i szczęśliwe rozpoczęcie roku szkolnego.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za rolników, żniwiarzy o pomyślne zbiory, godziwą zapłatę za nie, a dla nas o chleb powszedni.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o umocnienie w kapłaństwie i potrzebne dla nich łaski.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, oraz za wywodzących się z Ostroga ks. Marcina, s. Nazarię, s. Damaris, s. Hannę.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się za misjonarzy, aby ich praca przynosiła obfite owoce, o błogosławieństwo Boże dla nich.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się za nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej z Ostroga, aby gorliwie i godnie zanosili Pana Jezusa chorym i potrzebującym.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się za naszą Ojczyznę Polskę, aby wiernie broniła Krzyża i Ewangelii.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się o pokój na świecie, o zaprzestanie wszelkich konfliktów i poszanowanie ludzkiej godności na drodze kompromisów i dialogu.

INTENCJA PAPIESKA – za małych i średnich przedsiębiorców:

módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.