09.07.2022

Ogłoszenia parafialne - 10.07.2022

Przeżywamy dziś XV niedzielę zwykłą. O godz. 16:30 zapraszamy na Nieszpory.

Kolekty: dziś i w przyszłą niedzielę na bieżące potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty:

- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom: Szlachetko (3 osoby) i Sowiźrał (2 osoby);

- Pani Teresie za prace przy różach na placu kościelnym,

- Pani Stanisławie i Panu Stanisławowi za prace w ogrodzie,

- Paniom Halinie i Genowefie za prace porządkowe na placu kościelnym i przy starym cmentarzu,

- Panu Marianowi za skoszenie trawy.

Do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ul. Lotniczej: Kłosek, Nowakowski, Kieś, Kita, Delengowski, Jarosz.

W poniedziałek o godz. 18.00 odbędzie się Msza zbiorowa za żyjących.

W poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.25 Różanie o pokój na świecie.

W środę 13. lipca o godz. 12.00 nabożeństwo fatimskie.

Raciborski Wieczór Uwielbienia odbędzie się w sobotę 16. lipca o godz. 19.30 w parafii NSPJ w Raciborzu.

We wrześniu w Opolu w kościele seminaryjno-akademickim pw. św. Jadwigi Śląskiej będą miały miejsce Pielgrzymki Srebrnych (4. września o godz. 14.00) i Złotych (11. września o godz. 14.00) Jubilatów Małżeńskich. Pary które chciałyby wziąć udział w tych uroczystościach proszone są o podanie swoich danych (nazwiska i adresy). Otrzymają w przesyłce pocztowej specjalne zaproszenia od naszego Biskupa.

Zapraszamy na 46. pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Z Raciborza wyruszy w poniedziałek 15. sierpnia (rozpoczniemy Mszą w naszym kościele o godz. 9.00) a zakończy się Eucharystią na Jasnej Górze w sobotę 20. sierpnia o godz. 10.00. Więcej szczegółów i informacje o zapisach podamy niebawem.

Do nabycia Gość Niedzielny (8 zł) i Mały Gość Niedzielny (5 zł).

Zapowiedzi przedślubne (II): Maciej Gaweł z Pyskowic i Ewelina Krzynowy z Raciborza.

Zmarli: Jadwiga Bagińska-Dyba, Danuta Mokry, Andrzej Piątkowski, Jan Pietrykowski, Agnieszka Nowak – wieczny odpoczynek racz im dać Panie.