INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - LIPIEC

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się o pokój na Ukrainie oraz o zaprzestanie rozprzestrzeniania się błędów Rosji w Europie i na świecie.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach, aby nie zaniedbywali modlitwy i niedzielnej Mszy Świętej.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za Parafian pogrążonych w depresji i trwających w nałogach, aby porzucili zgubne praktyki i powrócili do Boga.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o umocnienie w kapłaństwie i wszelkie potrzebne dla nich łaski.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii, oraz za wywodzących się z Ostroga ks. Marcina, s. Nazarię, s. Damaris i s. Hannę.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się za misjonarzy, aby ich praca przynosiła obfite owoce oraz o błogosławieństwo Boże dla nich.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się za ministrantów i marianki z Ostroga, aby pozostawali gorliwymi w służbie Jezusa Chrystusa i Matki Najświętszej.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się za naszą Ojczyznę i rządzących, aby pokonywali wszelkie podziały i dążyli do życia opartego na sprawiedliwości społecznej.

INTENCJA PAPIESKA – za osoby starsze:

módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.