INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - MARZEC

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga ks. Marcina Jaśkowskiego, siostrę Nazarię, siostrę Damaris i siostrę Hannę.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za misjonarzy, aby ich praca przynosiła obfite owoce, o Boże błogosławieństwo dla nich.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za całą naszą parafię o dobre przeżycie Wielkiego Postu oraz o dobre przygotowanie do Świąt Wielkanocnych.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się za naszą Ojczyznę Polskę, aby Polacy strzegli Świętej Wiary Katolickiej a Bóg, Honor i Ojczyzna były dla nas prawdziwymi wartościami.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach oraz za papieża seniora Benedykta XVI.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się za kapłanów pracujących w naszej parafii o Boże błogosławieństwo, umocnienie w kapłaństwie oraz o wszelkie dary Ducha Świętego.

INTENCJA PAPIESKA – o chrześcijańską odpowiedz na wyzwania bioetyczne: módlmy się, abyśmy my, chrześcijanie, w obliczu nowych wyzwań bioetycznych wspierali zawsze ochronę życia modlitwą i działaniami społecznym.

MÓDLMY SIĘ TAKŻE WSZYSCY:

o pokój na Ukrainie, w Polsce i na całym świecie.