28.11.2021

INTENCJE RÓŻ RÓŻANCOWYCH - GRUDZIEŃ 2021

rozaniec

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego oraz o zdrowie i siły dla Kapłanów pracujących w naszej parafii.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za katechetów, aby byli odważnymi świadkami wiary, aby Duch Święty ich oświecał i umacniał w powołaniu.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się o to, aby czas adwentowego oczekiwania oraz czas Bożego Narodzenia był czasem łaski  i pokoju w świecie, w kraju, w naszych rodzinach a przede wszystkim w naszych sercach.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się o łaskę Nieba i miłosierdzie dla naszych bliskich zmarłych.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się w intencji naszej Ojczyzny, a zwłaszcza za żołnierzy, straż graniczną, policjantów i wszystkich pełniących służbę i pomagających na granicy.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się za chorych, cierpiących, starszych, samotnych, bezrobotnych i poszukujących pracy, opuszczonych i bezdomnych.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej parafii i na całym świecie.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się za członków Żywego Różańca o opiekę Matki Boskiej a dla zmarłych członków o Życie Wieczne w chwale Nieba.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się o światło Ducha Świętego dla uczestników naszego Synodu Diecezjalnego.