Ministrancki wypoczynek
05.08.2009

Ministrancki wypoczynek

W dniach 20 - 25 lipca nasi ministranci odpoczywali w Beskidzie Wyspowym...

W obozie ministranckim wzięło udział dwudziestu chłopców z naszej parafii i tyleż samo z Opola - Szczepanowic. Idea wspólnego wypoczynku nie okazała się błędem. Wymagała wzajemnego zaakceptowania się, dostrzeżenia, iż każdy człowiek młodszy lub starszy jest niepowtarzalny i nosi w sobie obraz Boży. Każdy dzień wypełniał się wspólnym spędzaniem czasu: podczas Eucharystii, posiłków i zabaw. Ministranci wdrapali się na kilka poważnych szczytów, m.in. Luboń Wielki, Lubogoszcz, Ćwilin. Miłym zakończeniem imprezy był biwak u babci naszego ministranta Dawida w Jurkowie. Mamie Dawida, jego Babci i całej rodzinie niech za to Bóg błogosławi!
Zachęcamy do przeglądniecia zdjęć z wyjazdu. Część pierwsza znajduje się pod "Porządkiem nabożeństw".

Galeria zdjęć (24)