INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - LISTOPAD 2021

pobrane
1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w Jego intencjach oraz za papieża seniora - Benedykta XVI.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się o nowe, święte, liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga: siostrę Nazarię, siostrę Damaris, siostrę Hannę, ks. Marcina Jaśkowskiego.
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za wszystkich chorych, cierpiących i samotnych członków naszych Róż z Ostroga, aby Matka Boża pocieszyła ich w cierpieniu, a dobry Bóg obdarzył ich zdrowiem.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się o zaprzestanie konfliktów zbrojnych oraz o zgodę i miłość na całym świecie.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się za rodziny rozbite i przeżywające trudności o zgodę, miłość i pojednanie.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za tych, którym obiecaliśmy modlitwę, którzy prosili nas o modlitwę, którym tę modlitwę jesteśmy winni.
8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się w intencji zmarłych z naszych rodzin i z naszej wspólnoty parafialnej oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.
9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się o to, aby nasze rodziny otworzyły się na dar wiary poprzez modlitwę, słuchanie Słowa Bożego oraz korzystanie z sakramentów świętych.