28.09.2021

Koronka na ulicach miast świata

Jak co roku, 28 września, grupy wiernych spotykają się przy kościołach, na skrzyżowaniach ulic i w wielu różnych miejscach, aby wspólnie o godz. 15 odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Wydarzenie to odbywa się w dniu rocznicy beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. s. Faustyny. Również w naszej parafii miało miejsce takie spotkanie modlitewne na parkingu przed kościołem. 

W tym roku uczestnicy „Koronki na ulicach miast” modlili się w sześciu intencjach:

Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: „Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521)”.

Za oddalenie pandemii koronawirusa .

Za ofiary kataklizmów na Haiti i w innych częściach świata.

O pokój na świecie, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów.

Za Prezydenta Andrzeja Dudę, oraz wszystkich rządzących.

Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

img-20210928-wa0000

 

 

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij