Intencje Róż Różańcowych na miesiąc wrzesień 2021

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc wrzesień 2021

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się w intencji dzieci i młodzieży rozpoczynających nowy rok szkolny o dary Ducha Świętego i możliwość nauki w warunkach sprzyjających prawidłowemu rozwojowi intelektualnemu, psychicznemu i społecznemu.

2. Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się w intencji dzieci naszej parafii, które w miesiącu wrześniu przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej o ich prawidłowy rozwój i wzrastanie w wierze i miłości Bożej.

3. Róża Św. Jana Pawła II
Modli się w intencji dzieci i młodzieży z rozbitych rodzin oraz sieroty pozbawione miłości rodzicielskiej, by wzór wzajemnej miłości i szacunku czerpały ze Świętej Rodziny z Nazaretu

4. Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się w intencji dzieci i młodzieży cierpiących z powodu negatywnych skutków wojen i klęsk żywiołowych, aby jak najszybciej uzyskały pomoc, która pozwoli na ich spokojne życie.

5. Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się w intencji Ojca Świętego Franciszka oraz za Kapłanów posługujących w naszej parafii
o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i siłę w pracy duszpasterskiej.

6. Róża Bł. Czesława
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne oraz wywodzących się z naszej parafii ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Damaris, s. Nazarię i s. Hannę.

7.Róża Św. Ojca Pio
Modli się w intencji dzieci i młodzieży cierpiących na rzadkie i nieuleczalne choroby o ulgę
w cierpieniu i jak najlepszą opiekę.

8. Róża Bł. Chiary Badano
Modli się w intencji dzieci i młodzieży cierpiących z powodu głodu, braku dostępu do wody, edukacji i medycyny o jak najszybszy rozwój ekonomiczny w ich ojczyznach, który pozwoli
na poprawę ich warunków życiowych.

9. Róża Św. Jana Bosko
Modli się w intencji dzieci nienarodzonych o ochronę życia poczętego i bezwarunkową miłość rodzicielską.

10. Róża Św. Jana Chrzciciela
Modli się w intencji dzieci i młodzieży – ofiar przemocy i uzależnień, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchane.