06.08.2021

Obchody 15 sierpnia w Raciborzu

Z okazji obchodów podwójnego święta w dniu 15 sierpnia, czyli Święta Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy wszystkie parafie i mieszkańców Raciborza do wzięcia udziału w Mszy Św. polowej, która odbędzie się o godz. 9:30 na polanie wypoczynkowej przy Zaczarowanym Ogrodzie na terenie Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu.

Po Mszy Św. wystartuje Bieg Tropem Wilczym, będący największym biegiem pamięci Żołnierzy Wyklętych w Polsce. Tego samego dnia, o godz. 17:00 odbędzie się koncert „Muzyka w Zaczarowanym Ogrodzie – koncert polskich melodii” w wykonaniu Raciborskiego Kwintetu Dętego, na który równie serdecznie zapraszamy.

Poniżej plan uroczystości:

9.30 - 10.45 Msza święta na polanie wypoczynkowej przy Zaczarowanym Ogrodzie w asyście służb mundurowych zakończona tradycyjnym święceniem ziół.

11.00 Start biegu tropem wilczym (start i meta niedaleko parkingu przy głównym wejściu do Arboretum) - trasa 1963 metry

11.00 - 12.00 Ziołowo w Leśnym Kąciku Malucha - zabawy dla najmłodszych

12:00 - 14:00 Zawody bicia rekordów na ścieżce zdrowia dla dzieci

14:00 - 14:30 Podsumowanie wyników i wręczenie nagród

17.00 Muzyka w Zaczarowanym Ogrodzie - koncert polskich melodii w wykonaniu Raciborskiego Kwintetu Dętego

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij