Wieczór na Jasnej Górze
09.07.2009

Wieczór na Jasnej Górze


Ostatni niedzielny wieczór (5 lipca) liczna grupa Parafian spędziła u Matki Bożej Jasnogórskiej...


Wyjechaliśmy z Raciborza o godz. 13.00 z błogosławieństwem Proboszcza. Autokar był wypełniony do ostatniego miejsca, a było ich prawie 60!
Najważniejszym celem pielgrzymów było uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00. Jednak nawiedziliśmy także sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie. Tam każdy odebrał indywidualne błogosławieństwo relikwiami Krwi Pańskiej. Wiele osób wsparło swą ofiarą te budujące się ciągle sanktuarium. Przed godziną 17.00 dojechaliśmy na teren klasztoru Paulinów. Był czas na wszystko: modlitwę, spacery, posiłek, spowiedź, spotkanie z bliźnimi. Z tego pięknego miejsca zawsze żal odjeżdżać, jednak z pewnością jeszcze nie raz będziemy pielgrzymować na niezapomniane nabożeństwo Apelu...

Podziel się:
Galeria zdjęć (20)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij