Intencje Róż Różańcowych na miesiąc Lipiec 2021

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się o wiarę i łaskę przyjęcia Eucharystii dla tych, którzy jeszcze Boga nie znają i pozostają na życiowym rozdrożu.

2.Róża Świętej Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za naszych duszpasterzy, świętość dla nich w głoszeniu słowa Bożego, aby Bóg wynagrodził im podejmowany trud.

3.Róża Świętego Jana Pawła II
Modli się za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach, aby nie zapominali o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.

4.Róża Świętej siostry Faustyny
Modli się za prześladowanych chrześcijan, aby nie rezygnowali z łaski Ducha Świętego pielęgnując swoją niezłomną, wiarę i cierpliwość.

5.Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się za osoby cierpiące i chore, aby na ich życiowej drodze zawsze znajdowały się osoby niosące bratnią pomoc.

6.Róża Błogosławionego Czesława
Modli się za misjonarzy, aby nieustannie odczuwali wsparcie i gorliwą modlitwę ze strony Kościoła.

7.Róża Świętego Ojca Pio
Modli się za zmarłych na skutek pandemii koronawirusa.

8.Róża Błogosławionej Chiary Badano
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i wywodzących się z Ostroga ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Nazarię, s. Damaris, s. Hannę.

9.Róża Świętego Jana Bosko
Modli się za rodziny rozbite, przeżywające trudności, aby w ich życiu zagościło pojednanie, miłość i pokój Chrystusowy.

10.Róża Świętego Jana Chrzciciela
Modli się o ustanie pandemii koronawirusa, o łaskę zdrowia dla chorych i błogosławieństwo Boże dla wszystkich niosących pomoc.